Ολοήμερο 2022-23

Τι ζητούν οι διευθυντές πριν το πρώτο κουδούνι για το ολοήμερο σχολείο -  TrikalaKids - Παιδί & γονείς - Τρίκαλα

Προγραμματισμός λειτουργίας                        Ολοήμερου Προγράμματος σχολικού έτους 2022-23

Μέχρι την Παρασκευή 13-5-2022 μπορούν οι γονείς και οι κηδεμόνες να εγγράψουν τα παιδιά τους στο προαιρετικό Ολοήμερο πρόγραμμα και στο τμήμα της Πρωινής Ζώνης.

Οι μαθητές/τριες εγγράφονται στο Ολοήμερο Πρόγραμμα κατόπιν σχετικής αίτησης-δήλωσης των γονέων/κηδεμόνων τους, σύμφωνα με το έντυπο «ΔΗΜΟΤΙΚΟ-ΑΙΤΗΣΗ-ΔΗΛΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ».

Γίνονται δεκτές όλες ανεξαιρέτως οι αιτήσεις των γονέων/κηδεμόνων για φοίτηση των μαθητών/τριών στο Ολοήμερο Πρόγραμμα, χωρίς προϋποθέσεις.

Στο τμήμα της Πρωινής Ζώνης, δικαίωμα συμμετοχής έχουν μαθητές/τριες, οι οποίοι/ες είναι εγγεγραμμένοι/ες και φοιτούν στο Ολοήμερο Πρόγραμμακαι πρέπει να προσέρχονται από 7:00 έως 7:15.

Κόρινθος 3-5-2022

Ο Δ/ντής