ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ (ΝΕΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ – ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ 02-09-2022

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες των μαθητών του 10ου Δημοτικού Σχολείου Κορίνθου, καλημέρα σας και καλή σχολική χρονιά!

Θέλω να σας ενημερώσω ότι από το τρέχον σχολικό έτος (2022-23) οι μαθητές της σχολικής μας Μονάδας που έχουν δηλώσει ότι θα παρακολουθήσουν το Ολοήμερο τμήμα του Σχολείου, έχουν τη δυνατότητα να παρακολουθήσουν και το Νέο Ολοήμερο τμήμα του Σχολείου μας από 16:00 έως 17:30.

Παρακαλώ τους Γονείς και Κηδεμόνες που έχουν δηλώσει ότι τα παιδιά θα παρακολουθήσουν το Ολοήμερο Τμήμα και επιθυμούν τα παιδιά τους να παρακολουθήσουν και το Νέο Ολοήμερο τμήμα (από 16:00 έως 17:30) να επικοινωνήσουν με τη Διεύθυνση του Σχολείου, το αργότερο μέχρι την Πέμπτη 08 Σεπτεμβρίου 2022.

ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ:

• Οι μαθητές που θα δηλώσουν συμμετοχή (από 16:00 έως 17:30) θα πρέπει να παρακολουθούν υποχρεωτικά.
  • Οι μαθητές θα αποχωρούν μόνο στις 17:30.

Εύχομαι σε όλους μια καλή και δημιουργική Σχολική Χρονιά!